Sündmused

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Anne Paluver ikka veel 27!

ANNE PALUVER ikka veel 27!

„Pisuhänd“, „Tabamata ime“, „Saateviga“, „Päikesepoisid“, „Kes aevastas?“, „Norman Vallutaja“, „Meelejahutaja“ – kes ei mäletaks neid legendaarseid saateid ja lavastusi. Anne on mänginud koos Jüri Järveti, Eino Baskini, Rein Areni, Aarne Üksküla, Jüri Krjukovi, Urmas Kibuspuu, Elle Kulli, Ita Everi, Helgi Sallo ja paljude teiste korüfeedega. Säravamaid hetki tema karjäärist kajastabki Toomas Kalli komöödia, mille on lavastanud Henrik Normann. Millest mõtleb näitleja enne oma juubelietendust, keda ta meenutab, milliseid uskumatuid lugusid jutustab? Igavesti noor Anne Paluver ei tunne end sugugi seitsmekümnesena, vaid on ikka veel 27! Sellest vanusepiirist ei ole ta iialgi nõus üle astuma, jäädes alati hingelt nooreks. Nalja saab ka seekord, mis on nii elementaarne, et piinlik oleks seda üle korrata.

Piletid hinnaga 21€ tavapilet/19€ sooduspilet on saadaval Piletilevist, Riisipere kultuurimajast eelmüügist ning vahetult enne etendust kohapealt.

https://www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/draama/anne-paluver-ikka-veel-27-402919/?fbclid=IwAR3MZ2VJ8UZngSdgnJRSd6DFLaOxuAW3ngNaBJqOysRv2A9zHWPnlyA9lhE

Info

Kuupäev: oktoober 21, 2023
Aeg: 19:00 - 21:00
Sündmus Tags:
Toimumiskoht: Riisipere kultuurimaja
Aadress:
Nissi tee 53c
Riisipere, Saue vald Eesti
+ Google Map
Skip to content