Sündmused

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Etendus “Trompetipuu” Saue kontserdisaalis

Need anekdoodid, mis algavad sõnadega: „Mees läks arsti juurde ja…“ on alati olnud naljalugude esikümnes. See on ka loomulik, sest eks ole ju tervis meie kõige kallim vara.
Meie veidi pöörases komöödias käis pereisa Adam arsti juures veel enne, kui lugu üldse pihta hakkabki. Millise diagnoosi ta sealt koju toob ja kuidas see pöörab pahupidi kogu väikese perekonna elu, kus igaühel on omad ambitsioonid, painavad hirmud ja saladused, mille varjamisega nähakse kurja vaeva, seda kõike püüab väimees Bernhard kirjutada oma näidendisse. Samas muretseb ta ise haiglaselt oma tervisliku seisukorra pärast. Tema naise Carmeni ja ämma Julya meelest pole näidendi kirjutamine sugugi hea mõte, sest haigused on tõsised asjad ja nendega nalja ei tehta. On neil naistelgi ju omad tervisemured.
Adam püüab tekkinud olukorrast ja väärarusaamadest kasu lõigata. Eriti siis, kui ootamatult ilmub ukse taha tema noorpõlvekallim Olga. Majateener Wladimir näeb kurja vaeva, et mõista, kes mida mille kohta teab ja kelle juuresolekul ei tohi millest rääkida.
Kuigi esialgu võib paista, et mõni inimene ongi haige, vähemalt ülekantud tähenduses, siis tegelikult pole tõsist viga kellelgi ja elu võib oma väljakujunenud rööbastel rõõmsa hoolimatusega edasi veereda.
Lavastaja Eero Spriit. Mängivad : Helgo Sallo, Jüri Vlassov, Ott Sepp, Inga Lunge, Riho Rosberg.

Piletid saadaval Fientas ja tund enne üritust kohapeal.

Info

Kuupäev: märts 16
Aeg: 18:00 - 19:00
Sündmus Tags:
Toimumiskoht: Saue Kontserdisaal
Aadress:
Nurmesalu 9
Harju maakond, 76505 Saue Estonia
+ Google Map
Skip to content