Sündmused

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Ivo Eensalu 100.lavastus “KORDUSEKSAM”

Lavastaja: Ivo Eensalu
Autor: Israel Horovitz ning tõlkinud Annabel Korolev.
Mängivad: Marika Korolev ja Indrek Taalmaa
Muusikaline kujundus: Ivo Eensalu
Lavakujundus ja grimm: Marika Korolev, Hille Leiten
Algus 19, kestab ligikaudu 2,5 tundi
Kas oled kunagi tundnud, et sind on koolis ebaõiglaselt hinnatud? Ehk on halbeksami tulemus mõjutanud koguni edaspidist käekäiku, nullinudvõimaluse astuda ülikooli ja sundinud loobuma unistustest?
Selles loos on kõik valesti läinud alates päevast, kui õpilane eksamil läbi kukkus. Mis saab siis, kui saatus pakub võimaluse kohtuda oma õpetajaga aastakümneid hiljem ning tegu ei ole enam õpetaja ja õpilase suhtega? Mida teineteisele ette heita, millega õigustada toonast käitumist? Kui panna aastaks majja kinni kaks eri soost, eri vanusest ja erineva sotsiaalse taustaga inimest, tekib küsimus, kas nad suudavad leida ühise keele? Endised jõujooned on muutumas ja rollid paljuski vahetunud. Kuud mööduvad ning päevavalgele tulevad asjaolud, mis muudavad mõlema persooni maailmavaadet. Üles kerkinud keerulised küsimused saavad teistsuguse vastuse kui algul arvatagi oskaks. Teekond täis nuttu, naeru ja äratundmisrõõmu.
Kogu etendust saadab ülimalt kaunis klassikaline muusika. A.Vivaldi, J.S.Bach, J.Brahms, W.A.Mozart, R.Schumann, S.Rahmaninov, jne.
Piletid saadaval Fientas ja rahvamajas kohapeal enne sündmust: 18€ tavapilet, 15€ sooduspilet (õpilane, üliõpilane, pensionär).

Info

Kuupäev: märts 25
Aeg: 19:00 - 21:30
Sündmus Tags:
Toimumiskoht: Haiba rahvamaja
Aadress:
Riisipere tee 6
Haiba, Saue vald Eesti
+ Google Map
Skip to content