Sündmused

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Meeste aasta Saue vallas esitleb: Papside meistriklass

TSAU, PAPS!

Võtame endale ühe päeva, et kalibreerida oma isaduse mootorid töötama täiesti uuel võimsusel.

Peale laste saamist muutub väga palju. Eriti kriitilised on esimesed aastad pärast lapse sündi, kus mõju nii mõlemale vanemale kui ka omavahelisele suhtele ja intiimsusele on suurim. Eraldi väljakutsed tekivad kui perre sünnib ka teine või kolmas laps. Koolitusel jagame oma kogemuspagasit ja anname sulle kaasa tööriistakohvri, mida saad kasutada oma suhete parandamiseks nii iseenda, naise kui lastega. Lubame omaltpoolt, et kui oled valmis meiega tööd tegema, siis peale koolitust võid öelda, et oled oma isaduse viinud järgmisele tasemele.

KOOLITUSE TEEMAD:
1) Seksikiisu digimuundus emmeks, mis just juhtus ja kuidas seda protsessi toetada?
2) Möllumehest sai paps ehk kuhu kadusid hobid ja sõbrad? Papsi vajadused ning nende täitmine jättes kõik osapooled terveks.
3) Kes magamistoas kireleegi kustutas? Ehk kust leiab laste eest peidetud tikud, et oma suhe ja intiimsus taas lõkkele lüüa ning miks ka mitte viia veel paremaks kui oli enne.
4) Mis oleks kui su laps helistaks sulle täiskasvanuna tihedamini kui ainult korra aastas sünnipäeval? Ehk kuidas luua lapsega kestvat ühendust juba sünnihetkest alates.
5) Kuidas pagan mu süütenöör nüüd nii lühikeseks on saanud? Kuidas oma emotsioone välja elada, et naine ja laps tahaksid sinuga edaspidi ka hommikusöögi lauas koos istuda.

Kohtade arv on piiratud (grupi suurus 20 isa) ehk pane kalendrisse märge juba täna, et oma isaduse tase viia uutesse kõrgustesse.

LÄBIVIIJAD:

Illimar on isaduse teekonnal purjetanud kaheksa aastat. Selle aja jooksul on nii mitmeidki kordi purjekas seilanud vastutuult ja põrutanud otsa karidele, mis on suhte kaasaga sügavasse kriisi viinud. Kuid mees ei jätnud jonni ja on oma isadusteekonda täiel rinnal fännates kõikidest raskustest läbi tulnud. Sellel teekonnal on teda aidanud erinevad vanemluse koolitused, loetud kirjandus, kuid kõige enam puhas praktika. Tänasel päeval viib Illimar läbi metsaüritusi nii lastele kui ka täiskasvanutele. Propageerib igast asendist kvaliteetaja veetmist lastega ja viib läbi mürgeldamiskoolitusi isadele kes soovivad olla lähedasemad oma lapsega. Kuid eelkõige on ta armastav elukaaslane oma naisele ja kohal olev isa kolmele tütrele.

Kristo on luuletav ja musitseeriv ettevõtja, uhke isa oma kahele imelisele printsessile ja teiseks isaks ühele vägevale printsile. Tal on toetav ja armastav partner ning pidevalt arenev vägev paarisuhe. Aga see ei ole olnud alati nii. Jõudmine sellesse punkti on olnud nagu tõeline videomäng, kus pead end pidevalt üles ehitama ja täiustama, et jõuda järgmistele tasemetele. Ja üheks kõige suuremaks katalüsaatoriks, kasvamisel poisist meheks, on olnud isaks saamine. Tee ei ole olnud lihtne ja on sisaldanud palju takistusi, läbikukkumisi ning kriise aga samas on see ka ehtne tõestus, et tegelikult on kõigil võimalik tõsta oma isaduse ja meheks olemise kvaliteet täiesti uuele tasemele, kui ainult selleks soovi on.

 

PILETID LEIAD FIENTAST: https://fienta.com/et/meeste-aasta-saue-vallas-esitleb-papside-meistriklass

Info

Kuupäev: september 2, 2023
Aeg: 10:00 - 17:00
Sündmus Tags:
Toimumiskoht: Laagri kultuurikeskus
Aadress:
Veskitammi 8
Harju maakond, Laagri
+ Google Map
Skip to content