Sündmused

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Monokomöödia “Eesti mees ja tema naine”

„EESTI MEES JA TEMA NAINE“
Sepo Seemani vahetu olek laval on ühteaegu nii humoorikas kui köitev.
Seekordne tükk keskendub Eesti mehe ja naise suhetele. Ritta seatakse hulganisti kõnekaid fakte. Näiteks, kas teadsite, et Eesti mees räägib keskmiselt 2000, naine aga 7000 sõna päevas? Või seda, et Eesti naise vannitoas on keskmiselt 437 eset ning 71% nende esemete nime ega otstarvet mees ei tea?
“Teemasid, mida Eesti mehe kontekstis kajastada, on veel palju,“ ütleb Sepo Seeman. “Mehe suhe naisega, tema kirg kollektsioneerimise vastu, hobid, sõbrad jne.”
Tegemist on omamoodi jätkuga Seemani monolavastusele „Eesti mees ja tema poeg“, mille autoriks oli Peep Pedmanson, seekord on tükk kahasse kirjutatud lavastaja Tiit Paluga.
Autor ja lavastaja Tiit Palu
………………………………………………………………………………………………………….
Lavastuse saamisloost
2011. aastal esietendus Sepo Seemani monolavastus „Eesti mees ja tema poeg“. Selles on jutuks Eesti mehe hool ja mure oma pere ja järeltulijate pärast. Kohe sai selgeks, et teemasid, millest Eesti mehe seisukohast, vaatenurgast ja
puutepunktist rääkida, on rohkemgi.
Kõige pakilisem oli loomulikult Eesti mehe ja tema naise teema. Nüüd on see siis publikuküps. Selle lavastuse tegijaid ühendab usk mehe ja naise teineteist
täiendavasse väesse.
Järgmistel hooaegadel on plaanis uurida lähemalt ka Eesti mehe ja tema sõbra, Eesti meheja tema auto ning Eesti mehe ja tema mündikogu suhteid ja tähendust.
Oleme veendunud, et see lavastus teeb maailma paremaks.
Piletid saadaval Fientas ja Laagri kultuurikeskuses kohapeal.

Info

Kuupäev: aprill 11
Aeg: 19:00 - 21:00
Sündmus Tags:
Toimumiskoht: Laagri kultuurikeskus
Aadress:
Veskitammi 8
Harju maakond, Laagri
+ Google Map
Skip to content