Sündmused

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Naistepäeva kontsert: Sofia Rubina & Bänd

9. märtsil tuleb Riisipere kultuurimajja kontserti andma Eesti säravamaid džässi-ja soulilauljaid – Sofia Rubina-Hunter.
Sofia Rubina on rikkaliku, nüansirohke tämbripaletiga meie oma soulidiiva! Ta on välja andnud kuus plaati, viis oma produktsioonifirma Dreams of Tomorrow Production alt. Viimane plaat “I Am Soul” ilmus aastal 2023. Sofia on mitmekülgne muusik, kelle jaoks peab muusikas leiduma hing ja süda, õige vibe ja tunnetus, mida laitmatu tehnika vaid toetab. Sofia jaoks saab ja tuleb souli panna igasugusesse muusikasse, mis kõnetab. Sofia Rubina osales värskelt ka Eesti Laul 2024 poolfinaalis looga “Be Good”.
Bändi koosseis:
Janno Trump – bass
Artis Boris – klaver
Jaan Jaanson – kitarr
Mihhail Nikitin – trummid
Sofia Rubina – laul
Piletid saadaval Fientas ja vahetult enne kontserti kohapeal: 15€ tavapilet/ 12€ sooduspilet https://fienta.com/et/naistepaeva-eri-sofia-rubina-band
Kontsertõhtuks on võimalik broneerida oma seltskonnale laua (kuni 6 inimest). Laua broneerimiseks palume kirjutada: johann.sirel@sauekultuur.ee NB! Laudade arv on piiratud, seega tasub kiirustada!
Kohapeal saab osta Lõuna-Prantsusmaa veini, vahuveini ja suupisteid, mida müüb Soleil ja Jää. Soovi korral saab suupisteid ja veini ka lauale ette tellida.

Info

Kuupäev: märts 9
Aeg: 19:00
Sündmus Tags:
Toimumiskoht: Riisipere kultuurimaja
Aadress:
Nissi tee 53c
Riisipere, Saue vald Eesti
+ Google Map
Skip to content