Sündmused

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Sünnipäevakontsert Saue Poistekoor 25

Esinevad Saue Poistekoor, Saue Noorte Meeste Koor, Saue Poistekoori ettevalmistuskoorid, ansamblid, solistid.

Dirigent Elviira Alamaa

Koormeistrid: Anne-Ly Rõuk, Mihkel Alamaa

Kontsermeister: Priidik Purga, Mihkel Alamaa

SAUE POISTEKOOR on loodud oktoobris 1997. a. Koori asutajaks ja dirigendiks praeguseni on Elviira Alamaa. Koormeistrid on Anne-Ly Rõuk ja Mihkel Alamaa ning kontsertmeistrid Priidik Purga ja Mihkel Alamaa.

Alates teisest hooajast on koor tegutsenud Saue Muusikakooli juures. Saue Poistekooris laulab 120 poissi ja noormeest vanuses 4-19 aastat. Saue poistest kasvas välja 2010.a Saue Noorte Meeste Koor.

Oma tegutsemisaja jooksul on koor esinenud mitmel pool Euroopas, saavutanud auhinnalisi kohti konkurssidel ning osalenud rahvusvahelistel festivalidel Slovakkias, Ungaris, Leedus, Soomes, Tšehhis, Itaalias, Prantsusmaal, Rootsis.

2016. a saavutas Elviira Alamaa parima dirigendi eripreemia III rahvusvahelisel pop/jazz kooride konkursil-festivalil LAULURAGIN, Valgas.

Koor on võtnud osa Eesti Noorte- ja Üldlaulupidudest ning Eesti Meestelaulu Seltsi laulupäevadest.

Saue Poistekoori juures tegutsevad mitmed vokaalansamblid. Vokaalansamblitel on märkimisväärseid saavutusi nii maakondlikul, kui vabariiklikul tasemel.

Kõiki aastaid on Saue Poistekoori saatnud suurepärane toetus lapsevanematelt, mille tulemusel on tekkinud 2011. aasta sügisel Saue Segakoor.

Osta Pilet

Info

Kuupäev: mai 20, 2023
Aeg: 14:00
Sündmus Tags:
Toimumiskoht: Estonia Kontserdisaal
Aadress:
Estonia puiestee 4
10143 Tallinn, Harju maakond
+ Google Map
Koduleht: View Toimumiskoht Website
Skip to content