Sündmused

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Teemandi pargi promenaadi õhtukontsert – Männiste perebänd

Teemandi pargi promenaadi õhtukontserdite sarja avab Männistete perebänd, kes võitis just ühiselt kirjutatud lauluga “Kurjad on ajad” Jaak Joala nimelise eestikeelsete laulude telekonkursi “Uus laul 2023”

Männiste perebänd tegutseb aastast 2007 ja esineme oma kavaga üle Eesti kontserdilavadel, aktustel, vastuvõttudel, perekondlikel sündmustel ja mujalgi. Kindlasti mäletavad paljud Männiste Perebändi ETV saatest “Perepidu”.

Pere noorim solist on näitleja ja muusik Märten Männiste, kes õpib Tallinna Muusika- ja Teatriakadeemias interpretatsioonipedagoogika erialal. Ta esitab nimiosa rahvusooper Estonia lavastuses “Buratino” ja “Eesti otsib superstaari” 8. hooajal saavutas Märten parima noormehena saates 4. koha.

Laulab, mängib viiulit ning klaverit lauljast ja näitlejast peretütar Merit, kes lõpetas Tallinna Muusika- ja Teatriakadeemia magistriõppe lauluõpetaja erialal. Teda võib näha ”Estonia” muusikalis Pipi Pikksukk nimiosalisena ning 2017 aasta noorte tantsupeol “Mina jään” astus Merit üles peaosalise Hämariku rollis. Merit on ka Ellerheina ettevalmistuskoori õpetaja ja Kindluse kooli muusikaõpetaja.

Pereisa Kaupo saadab noori muusikuid kitarril ja lööb ka ise laulu lahti. Männiste perebändi esitused sobivad igas vanuses publikule.

 

Kontsert on tasuta ja toimub iga ilmaga, seega riietu sobivalt.

Info

Kuupäev: juuli 5, 2023
Aeg: 19:00
Sündmus Tags:
Toimumiskoht: Laagri Teemandi park
Aadress:
Laagri alevik
Laagri, Saue vald
+ Google Map
Skip to content