Uudised

Juulikuised kontserdid Laagri Teemandi pargis

Ka sel aastal saab Laagris juulikuu õhtutel nautida kaunist live-muusikat. Teemandi pargi promenaadi õhtukontserdid leiavad aset juulikuu igal kolmapäeval, algusega kell 19. Kõik kontserdid on tasuta ja toimuvad iga ilmaga, seega riietu sobivalt.

5. juuli kell 19 Männiste perebänd

Teemandi pargi promenaadi õhtukontserdite sarja avab Männistete perebänd, kes võitis just ühiselt kirjutatud lauluga “Kurjad on ajad” Jaak Joala nimelise eestikeelsete laulude telekonkursi “Uus laul 2023”

Männiste perebänd tegutseb aastast 2007 ja esineme oma kavaga üle Eesti kontserdilavadel, aktustel, vastuvõttudel, perekondlikel sündmustel ja mujalgi. Kindlasti mäletavad paljud Männiste Perebändi ETV saatest “Perepidu”

Pere noorim solist on näitleja ja muusik Märten Männiste, kes õpib Tallinna Muusika- ja Teatriakadeemias interpretatsioonipedagoogika erialal. Ta esitab nimiosa rahvusooper Estonia lavastuses “Buratino” ja “Eesti otsib superstaari” 8. hooajal saavutas Märten parima noormehena saates 4. koha.

Laulab, mängib viiulit ning klaverit lauljast ja näitlejast peretütar Merit, kes lõpetas Tallinna Muusika- ja Teatriakadeemia magistriõppe lauluõpetaja erialal. Teda võib näha ”Estonia” muusikalis Pipi Pikksukk nimiosalisena ning 2017 aasta noorte tantsupeol “Mina jään” astus Merit üles peaosalise Hämariku rollis. Merit on ka Ellerheina ettevalmistuskoori õpetaja ja Kindluse kooli muusikaõpetaja.

Pereisa Kaupo saadab noori muusikuid kitarril ja lööb ka ise laulu lahti. Männiste perebändi esitused sobivad igas vanuses publikule.

12.07 kell 19 EL SATS ja MAIT’RE

12.07 astuvad Teemandi pargi promenaadi õhtukontserdil üles eraldi programmiga kaks multiinstrumentalisti- Elmar Sats ja Mait Rebane.
Kontsert on 26.08.23 toimuva kontsert-festivali „Elektrikirik 2023“ eelkontserditest.

Elmar Sats on Eesti tuntud teatri helirežisööre, kitarrist ja helilooja MAIT`RE (Mait Rebane) eesti alternatiivmuusik, helilooja, multiinstrumetalist ning laulja, kes loonud helikujundusi teatrilavastusetele, on mitmete eesti alternatiivbändide looja ning viimase 20 aasta jooksul tegelenud valdavalt elektroonilise – eksperimentaal ja ambientmuusikaga.

19.07 kell 19 Marek Sadam ja Martin Trudnikov

Kolmanda Teemandi pargi promenaadi õhtukontserdi esinejateks on populaarne duo Maek Sadam ja Martin Trudnikov.

See on õhtu, mida jagada enda kõige olulisematega. On šansoone ja autorilaule, naeru ja mõtlikke hetki.

26.07 kell 19 Lembe Lokk

Viimane sellesuvine Teemandi pargi promenaadi õhtukontsert toob teieni tõelise pärli – Lembe Loki.

Lembe Lokk on Pariisis resideeruv mitmekülgne eesti laulja, muusik ja näitleja. Ta on omapärase tämbri ja käekirjaga autor ja interpreet, keda Prantsusmaal on tunnustatud väärika Charles Cros Academy Creativity auhinnaga.

Laagris esineb Lembe mõnusa soolorepertuaariga, mis sisaldab nii tema enda loomingut, kui ka prantsuse shanssoone ja Leonard Coheni lugusid.

Skip to content